Megoldott

Rendszeres illegális szemétlarakás

Anonim Járókelő

Számomra ismeretlen okból ezen a helyen rendszeresen gyűlik az illegálisan lerakott szemét. Talán a konténer vonzza a szemetet. De kinek, minek áll ott ez a konténer?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését!

    Tapasztalataink szerint a megkeresésben jelzett konténer mellett illegális kikészítésből származhat a hulladék. A kerületben dolgozó szolgáltatási csoport
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    El vannak takarítva a szemeteszsákok.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldhulladék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Teli szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére