Válaszra vár

Reklámbicikli

Tisztelt Illetékes!

Kérem, ellenőrizzék, van-e közterülethasználati engedély a Károly körút 9. számnál lévő reklámbicikli kihelyezésére. Amennyiben nincs, intézkedjenek az illegális reklám eltávolításáról. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 9

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére