Válaszra vár

3 éve lejárt műszakis

3 éve lejárt a műszakija a sarkantyú utcai parkolóban álló renault autónak, melyet már körbe nőtt a gaz és a mikuláscsomag.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zalán u. 25

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Kalocsai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elszállítás elmaradt?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére