Válaszra vár

Hiányzó szemetes

Tisztelt FKF!
A Kerepesi út 94 előtt lévő szemetestartóról több mint 1 éve eltűnt a szemetes.
Kérem lehetőségül szerint pótolni!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 94

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eldobált csikkek

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lehasadt faág a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Nincs szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére