Megoldásra vár

Megsüllyedt, kopott fedlap

Tisztelt Budapest Közút!
A Kerepesi úton a gyalogátkelőnél, a középső szigeten lévő forgalomirányítási fedlap megsüllyedt és sérült.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Sarkantyú utca

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIV. kerület, Kerepesi úton, a Sarkantyú u.-nál a középszigeten található sérült, megsüllyedt fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves tü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Láthatatlan útburkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Örs vezér téri új zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére