Válaszra vár

Járdán parkolás

A jelzett kereszteződésben rendszeresen a képeken látható módon parkolnak esténként a járdán. Kérem oszlopok telepítésével tegyék lehetetlenné a gyalogosok útjának teljes elzárását.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Fiumei út 12

Hozzászólások

  • Strasser Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A járdán szabálytalanul parkolókkal szemben a közterület-felügyelet jogosult fellépni. Tekintettel arra, hogy a járdán várakozás szabályait a KRESZ egyértelműen rögzítik, parkolás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó parkolásgátlók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazdátlan korlátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Astoria M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére