Válaszra vár

víznyelő

Anonim Járókelő

XII. Törökbálinti út 11b nél egy víznyelő megsüllyedt
kérem javítsák

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Törökbálinti út 11

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Törökbálinti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismeretlen beton közműfedelek széle összetört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Dalmady Győző utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozgó víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére