Megoldott

Forgalmi sávban parkolás

A Bogdáni úton kialakításra került egy kanyarodó sáv a Búvár utca/Matróz utca felé (két egyenes irányú sáv, egy biciklis sáv és egy kanyarodó sáv). Ebben a kanyarodó sávban gyakran parkolnak autók (nem 5 percig), ezzel nehezítve a közlekedést.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 53

Hozzászólások

  • Strasser Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A jelzését továbbítottam a Közterületi Osztály felé, akik az írtakat kivizsgálják, ugyanakkor tájékoztatom, hogy az ilyen és hasonló esetek álláspontunk szerint azonnali in...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tiltott parkolás figyelmen kívül hagyása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Valéria utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére