Válaszra vár

Széttaposott, besározott járda

FRISSÍTÉS: 2024.07.11.

Budapest Közút válasza:
„nem illetékesek”

-----

A Szugló utca 164 előtt az autósok szétapossák a járdát. Eleve itt korábban zöldterület volt, amit már sikerült dagonyává változtatni, majd azt hordják fel a járdára. A járda pereme meg törik szét a folyamatos autóforgalomtól.

Pollerezzék ki, vagy tegyenek ide valami betontömböt, hogy a járda járda lehessen. A sárból meg lehetne megint zöldterület, elvégre ez nem parkoló.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló u. 164

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szugló utca 164 előtt az autósok szétapossák a járdát. Eleve itt korábban zöldterület volt, amit már sikerült dagonyává változtatni, majd azt hordják fel a járdára. A járda pereme meg törik szét a folyamatos autóforgalomtól. Pollerezzék ki, vagy tegyenek ide valami betontömböt, hogy a járda járda lehessen. A s...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leparkolva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalmirend megerősítése 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mályva köz (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére