Megoldásra vár

Gaz

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.07.01.

A bejelentő fényképes visszajelzése alapján a gyommentesítés nem történt meg.

-----

Gyalogos átkelőhelynél oszlop körűl gaz,ill. Lecsúszott tábla

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bornemissza tér 10

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük 8822. számú bejelentését, melyben felhívta figyelmünket a Budapest XI. kerület, Bornemissza téri zebrával kapcsolatos problémára.
    Szíves tájékoztatásul k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Gyalogos átkelőhelynél oszlop körűl gaz,ill. Lecsúszott tábla"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.07.01. A bejelentő fényképes visszajelzése alapján a gyommentesítés nem történt meg. ----- Gyalogos átkelőhelynél oszlop körűl gaz,ill. Lecsúszott tábla"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tábla nélkűl
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A tábla leszerelésre, a gyom levágásra került.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A plakát eltávolítására illetve az oszlop környéknek gyommentesítésére intézkedés történt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Baranyai tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ruhák a kerítésen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére