Válaszra vár

Illegálisan kihelyezett értelmetlen tábla

Az Andrássy út 125 előtt kihelyeztek táblákat a ház felújítás miatt.
Ezek a táblák megtévesztőek. Vigyék el őket.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 127

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés nevét "Illegálisan kihelyezett értelmetlen tábla az Andrássy út 125 előtt"-ról "Illegálisan kihelyezett értelmetlen tábla"-ra.

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth Gazsi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére