Válaszra vár

Körforgalom mentén a járdaszegélyből kinövő balaesetveszélyes bokrok

A X. kerület Somfa köz, Fogadó utca, Ceglédi út, Somfa utca és Balkán utca kereszteződésében lévő körforgalom mentén a járdaszegély mellett körbe (kivéve a Somfa Liget társasházhoz tartozó részen, ahol a társasház tartaja karban a területet) egyre nagyobb bokrok nőnek, melyet a közterületről a KŐKERT Zrt. mukatársai sem fűnyíráskor, sem a körforgalom közepén levő kertecske gondozásakor nem vágnak le. Jelenleg ezen bokrok már a járdán is jelentős helyet foglalnak, igénytelen megjelenést adnak a körforgalomnak, de ami ennél sokkal nagyobb probléma: immár kitakarnak járdán haladó, úton átkeléskor az autókkal szemben elsöbbséget élvező kisgyerekeket, házi kedvenceket. Konkrétan tanúja voltam, hogy a Ceglédi út felé kihajtó autó kis híján elütött egy kislányt, akit az igénytelen módon nőni hagyott bokor teljesen kitakart a körforgalom felől nézve. Kérjük a közterületfenntartót a problémát megoldani, a balesetveszélyes állapotot megszűntetni és a körforgalmat folyamatosan a járda mellől kinövő gaztól és "bokroktól" folyamatosan mentesíteni szíveskedjenek! Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Somfa u. 2

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ivókút nem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Száva utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó játszótéri kerítéslécek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére