Megoldásra vár

Életveszélyes gyalogátkelő

Anonim Járókelő

Hunyadi Jánous úton a 2x2 sávos úton a gyalogátkelő hely előtt igaz, hogy 40-es sebességkorlátozás van érvényben, viszont a járművek 70-90km sebességgel közelítik meg a gyalogátkelőt. Az átkelés életveszélyes, rendszeres balesetek. Az új felfestés semmilyen javulást nem eredményezett. Ahogy a feltöltött képen is látszik, rendszeres törött burkolatok érhetők itt el. Megoldás lehet a fix trafipax telepítése, mert érekes módon, amikor néhány havonta sebességmérés van, halálfélelem nélkül át tudunk kelni az úton.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 2-a. B

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 00148648-as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    Már korábban is több intézkedést tettünk a XI. Budafoki út – Hunyadi János úti gyalogátkelő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla elfordulva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpaizzó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál Ádám
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett zöld jelzés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére