Megoldásra vár

Sérült keret

Anonim Járókelő

UPC fedlap körül a keret sérült, töredezett!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kende u. 14

Hozzászólások

  • Baranyó Zoltán megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Barackfa utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Barackfa utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Radóc utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére