Megoldásra vár

Kopott behajtani tilos

Anonim Járókelő

Kopott behajtani tilos tábla a Fő utca , Halász utca sarkán.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Fő u. 27

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.
    A jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtesszük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemeltetési Főosztály
    [Leírás: cid:image00
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Behajtani tilos zsákutca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Feszty Árpád utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Clark Ádám téri zebrák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H Bence
    Illetékes: Budapest Közút
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem látható jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Öntőház utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére