Válaszra vár

fedél

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.21.

Fővárosi Vízművek válasza:
„a Budapest XI., Péterhegyi út 60. számnál tapasztalható útburkolathibát nem az ivóvízhálózat esetleges meghibásodása okozza. A kérdéses szerelvény körül társaságunk semmilyen karbantartást, vagy javítást nem végezett. Ennek megfelelően sajnos nem áll módunkban az úthibát megszüntetni, javítása a közút üzemeltetőjéhez tartozik.”

-----

XI. Egér út Ömw után megsüllyedt egy ovális fedél
kérem javítsák

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi út 60

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Kátyú"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "XI. Egér út Ömw után megsüllyedt egy ovális fedél kérem javítsák"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.21. Fővárosi Vízművek válasza: „a Budapest XI., Péterhegyi út 60. számnál tapasztalható útburkolathibát nem az ivóvízhálózat esetleges meghibásodása okozza. A kérdéses szerelvény körül társaságunk semmilyen karban...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 148639 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XI
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budai alsó rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpárúton burkolathiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tétényi út 30. (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pető Intézet (Villányi út) (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére