Válaszra vár

Hiányos, és teli szemetes

Kérem, a képen látható szemetes előlapját helyezzék vissza, és ürítsék is! Az 1-es villamos megállójában található!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lehel utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kálvin tér M4 metróállomás koszos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kálvin tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes hiányzó burkolata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére