Válaszra vár

Elgazosodott járda

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő!
13. Kerület Duna Aréna mögötti sétány végig hosszan gazos!
Köszönöm a továbbítást!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 28

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére