Megoldásra vár

Átlyukadt virágtartó oszlop

Anonim Járókelő

A korrózió átlyukasztotta a virágtartó oszlopot. Balesetmegelőzési szempontból meg kéne vizsgálni, nehogy rádőljön egy autóra vagy járókelőre.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 68

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy az oszlop javításáról június végéig gondoskodnak.

    Köszönöm, hogy figyel lakók
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére