Válaszra vár

Kiszáradt kerékpártámasztó

Kiszáradt egy kerékpártámasztónak használt fa a Damjanich utcai Spar előtti parkolóban.
Javasolnám az új fa ültetésével, a növény köré, annak védelmét szolgáló rács/korlát telepítését és egy normláis kerékpárbarát kerékpároarkoló kiépítését.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 11-15

Hozzászólások

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország

  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszakadt kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Biciklironcs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kitört támasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére