Megoldatlan

Gyalogátkelőhely hiánya

A Hadak útja/Borszéki utca kereszteződésben jó lenne egy gyalogátkelőhely a Borszéki utcán, mert legközelebb csak az Etele plázanál van, es sokan kénytelenek illegálisan átkelni a jelölt helyen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hadak útja 5

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az Illetékes szakmai válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 00148570-es számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Borszéki utcában 80 méterre van jelzőlámpás átkelőhely a Gyergyótölgyes utcai kereszteződésné
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Draskóczi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    "kénytelenek illegálisan átkelni"

    Ki kényszeríti őket? Kb. 2 x 70 métert kell gyalogolni. Ha valaki kocsival akar a Hadak útjáról a Bártfai utcára jutni, akkor "kényszerből" ő is hajtson át árkon-bok...
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szűcs Dániel Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kondorosi út elsőbbségadás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla elfordulva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpaizzó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál Ádám
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére