Megoldott

Illegális hulladéklerakás

A Vöröskereszt és a Laktanya utca sarkán nagy kupac szemetet halmoztak fel. Kérem az elszállítását! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínről a hulladékot munkatársaink elszállították.
    Kérjük válaszunk szíves tudomásul vételét!

    FKF Nonpro...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A kupac meg csak nő, és közben az összetétele is változik. A kommunális hulladékot tartalmazó zsákokat elvitték, a zöldhulladék meg szaporodik. Biztos, hogy ezt pont itt kell gyűjteni?
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Túlcsordul a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a Tímár utcai felüljárón

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tímár utca H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Üvegtörmelék a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére