Válaszra vár

Gaz

Anonim Járókelő

Magad gaz a bokrok között

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Zsókavár u. 57

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület - Palota Holding Zrt.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XV. kerület - Palota Holding Zrt."-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Újpalotai Összevont óvoda bejáratànál található ez a folyton gazos bokor.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az óvoda bejáratánál lévő bokrok között kb térdig ér a gaz. Az előző évben csak szeptemberben szedték ki a bokrok közül a gazt, egész nyáron hatalmas gazban állt. Remélem idén hamarabb megoldódik!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ill
    ...
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére