bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem űritett szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Rädda Barnen utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Járdából egy fa nő ki!!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Beller Imre utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos, elhagyatott terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Mogyoród útja (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hullámos, töredezett, gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Palánk utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rossz járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Palánk utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda vagy méh legelő?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Palánk utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Arany János utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszeres szemetelés, kamera hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Rákóczi utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére