Megoldott

Egy darab nagyon megkopott pad a villamosmegállóban

Egy darab nagyon megkopott pad a villamosmegállóban! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon az újrafestéséről! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gitár utca

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    00148539 számú megkeresésükkel kapcsolatban tájékoztatom Önöket, hogy a Gitár utcai pad karbantartási munkálatait a KŐKERT Kőbányai Nonprofit Közhasznú Kft. a június 17-i
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ivókút nem üzemel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Száva utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó játszótéri kerítéslécek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt faág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Újhegy park (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére