Megoldott

Vadhajtások a fán

Vadhajtások vannak ezen az Óceánárok utcában telefonfülke mellett található fán, amit már évek óta nem vágtak le.

A vadhajtások miatt kevésbé fejlődnek a fák lombkoronái. Hátrányosak, hiszen jelentős mennyiségű tápanyagot követelnek, így kevesebb jut a lomboronának.

Kérem a vadhajtások eltávolítását, lemetszését. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Óceánárok u. 3

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    levágták a vadhajtásokat
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a faápolási feladatokat közszolgáltatónk, az Újpesti Városgondnokság Szolgáltató Kft látja el.
    Megküldtük részükre a bejelentést.
    Az intézkedésig szíves türelm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Réka
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csíksomlyó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szomjaznak a facsemeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szivarfa ágai belógnak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére