Válaszra vár

Valami, elvágott kábellel

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.17.

BDK válasza:
„Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik. (feltehetőleg BKK illetékességű)”

-----

Egy elektromos valami elvágott kábellel. Így biztosan nincs rá szükség, szereljék le. Vagy javítsák meg.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 1

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy elektromos valami elvágott kábellel. Így biztosan nincs rá szükség, szereljék le. Vagy javítsák meg."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.17. BDK válasza: „Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik. (feltehetőleg BKK illetékességű)” ----- Egy ele...

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik. (feltehetőleg BKK illetékességű)
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arró
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört kuka oszlop villamosmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vadaskerti utca (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tájékoztató tábla hever a földön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére