Válaszra vár

A Csömöri úti felüljáró graffiti szennyezett

Anonim Járókelő

A felújított felüljáró lábazati része mind Zugló, mind Palota oldalon szennyezett. Van antigraffiti bevonat a felületen, takarítsák le a firkálmányokat.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákospalotai körvasút sor 98

Hozzászólások

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitis támfal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Gyalázkodó felirat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére