Megoldásra vár

Ókori romok kerültek elő

Tisztelt Budapest Közút!
Habár a teljes Kiss János Altábornagy utca és Ugocsa utca felújítást érdemelne, de az Ugocsa utca - Hertelendy utca találkozásánál több helyen felbomlott az út, és a régi macskakövek kerültek elő.
Kérem lehetőségük szerint javítani!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Ugocsa u. 4b

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú útrész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tartsay Vilmos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alkotás utcában kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nagy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére