Megoldásra vár

A fedlap felületéből kihullik a beton

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.17.

Magyar Telekom válasza:
„Nem Magyar Telekom tulajdon.”

-----

Zugló vasútállomás előtt, egy autósok által sokat használt részen, de alapvetően nem parkolásra kijelölt zöldterületen az egyik fedlap felületén a betonréteg felaprózódott, a fél fedlapon hiányzik a betonréteg egy része. Mivel gépjárművekkel parkolnak rajta, így az elvékonyodó betonréteg egyre inkább veszélyezteti a gépjármű használókat. Kérem mielőbb javítsák!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Budapest

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Zugló vasútállomás előtt, egy autósok által sokat használt részen, de alapvetően nem parkolásra kijelölt zöldterületen az egyik fedlap felületén a betonréteg felaprózódott, a fél fedlapon hiányzik a betonréteg egy része. Mivel gépjárművekkel parkolnak rajta, így az elvékonyodó betonréteg egyre inkább veszélyezt...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Vodafone"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Billegő aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Vodafone
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Barackfa utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Barackfa utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére