Megoldott

Csatornafedél alól bugyogó víz

FRISSÍTÉS: 2024.06.17.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza:
„Munkatársaink megállapították, hogy a probléma nincs összefüggésben a csatornahálózattal. Vélhetően vízcsőtörés történt.”

-----

A 1016 Piroska utca zsákutca tetején egy csatorna fedél alól folyik a víz

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Piroska u. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 148464 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest I.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Ferenc!
    Tapasztalataink alapján, csőtörés, vízszivárgás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a +36 80...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A 1016 Piroska utca zsákutca tetején egy csatorna fedél alól folyik a víz"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.17. Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza: „Munkatársaink megállapították, hogy a probléma nincs összefüggésben a csatornahálózattal. Vélhetően vízcsőtörés történt.” ----- A 1016 Piroska utca zsákutca t...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Pintér Ferenc Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megállapították, hogy a
    probléma nincs összefüggésben a csatornahálózattal. Vélhetően
    vízcsőtörés törté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Pintér Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Folyik a víz a tűzcsapból

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ostrom utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Folyamatosan folyó köz csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    BAH-csomópont (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére