Megoldott

Törött zárófedél

A Jókai Mór utca 5. előtti vízzárófedél törött.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Jókai Mór u. 5

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 148440 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XX.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó sapka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiesett elzáró fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagyenyed utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Folyamatosan folyó köz csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére