Megoldott

Egy nagyon graffitis buszmegálló

Egy nagyon graffitis buszmegálló! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon az újrafestéséről mert elronditja a területet! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Athenaeum Nyomda

Hozzászólások

  • Tordai Richárd hozzászólt a bejelentéshez.

    A hátulja!
  • Tordai Richárd hozzászólt a bejelentéshez.

    A végeredmény!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tordai Richárd hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a problèmát megoldották! Köszönöm
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére