Megoldott

Elhagyott, rendszám nélküli Audi

Anonim Járókelő

A Kempelen Farkas utca 2 előtt félig a járdán parkol tilosban egy elhagyott roncs audi, mely már szemmel láthatóan nem tud részt venni a forgalomban.
Az utcában így is nehézkes a parkolás, kérjük szíves intézkedésüket.
Köszönjük!
- az utca lakói

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Kempelen Farkas u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Járőreink ellenőrizték a bejelentést. A jármű már nincs a helyszínen.

    Tisztelettel:

    Budapest Főváros XII. ker. Hegyvidéki Polgármesteri Hivatal
    Hegyvidéki Rendészet
    1126 Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését, melyet továbbítottunk a Hegyvidéki rendészetnek.

    Üdvözlettel:

    Molnár Réka

    kommunikációs munkatárs

    Budapest Főváros XII. kerület

    Hegyvidéki Önk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Lanos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Sashegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Jármű tulajdonosa elhunyt

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére