Válaszra vár

Szétporladt fedlap

FRISSÍTÉS: 2024.07.09.

E.ON válasza:
„ tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapítottuk, hogy az Önök által említett aknafedlap nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona.”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.06.17.

A TraffiCOM válasza:
„Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk.
További megjegyzések a vizsgálattal kapcsolatban: Az alépítmény nem TraffiCOM hatáskörbe tartozik.”

-----

A Mexikói út M és az Erzsébet királyné útja között majdnem félúton található egy erősen porladt aknafedél.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út M

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM NET

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.06.17. A TraffiCOM válasza: „Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk. További megjegyzések a vizsgálattal kapcsolatban: Az alépítmény nem TraffiCOM hatáskörbe tartozik.” ----- A Mexikó...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "MVM NET"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszám: 6301700/DSELHCSNS/212499/2024/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100070424195

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A tárgyi bejelentést Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "TraffiCOM"-ról "E.ON"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Mexikói út M és az Erzsébet királyné útja között majdnem félúton található egy erősen porladt aknafedél."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.17. A TraffiCOM válasza: „Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtun...

  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk.

    Szolgáltatás azonosító:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!Tájékoztatjuk, hogy az Önök bejelentését ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére