Megoldott

Aszfalt hiány lámpaoszlop csere után

Bp. XI. ker. Budafoki út 111. előtt a közvilágítási lámpaoszlopot cserélték. A csere után nem pótolták a felszedett aszfaltréteget az oszlop körül.
Az előzmény hibajegy le lett zárva, de hátha segít az ügy megoldásában, ezért idelinkelem: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/138245/hianyzo-lampatestek

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 111

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen káreset történt, a hiba kijavítását alvállalkozónk elvégezte,
    a szükséges aszfaltozás folyamatban, szakcégtől meg va
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda mellett balesetveszélyes árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nyitott tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére