Válaszra vár

Besüppedt csatorna fedél

A XIX. ker. Ady Endre úton a képeken megjelölt területen, a bicikli sávon valamiért csatorna fedél csere történhetett, és a visszaaszfaltozás során a javított rész megsüppedt, emiatt baleset veszélyes lett a bicikli út.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Hungária út

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az észrevétel jelen válaszlevelemmel együtt továbbküldésre került a kezelő és üzemeltető Budapest Közút Zrt. részére.

    Tisztelettel:

    Szilágyi József

    Budapest Főváros XIX. kerület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 148385 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XIX.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kecskeméti István hozzászólt a bejelentéshez.

    Az volt az elképzelés te Ökör, hogy én csak egyszer küldtem be ezt a problémát, a másik kettő nem én voltam. Szivesen baromarc!
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi volt az elképzelés ?
    hogy harmadszor is rossz helyre küldöd, nem az illetékesnek XIX. kerület Kispest Önkormányzata. Ha nem értesz hozzá legalább az előzményeket nézd meg. Van róla élő bejelentés:...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Kecskeméti István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt gázfedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére