Megoldott

Óriási beton elem a fűben

Jelzett helyszínen lévő zöldterületen egy funkciótlan, nagy méretű betonelem található.

Kérjük az Illetékest, hogy szállítsa el a betonelemet a zöldterületről!

Pontos helyszín:
47.59570144872961, 19.05054178513705

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hollós Korvin Lajos u. 3

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! A jelzett betonelem elszállítása megtörtént!
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szétesett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    nem egyértelmű utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére