Válaszra vár

Teljesen tönkrement magasított zöldtáblák

FRISSÍTÉS: 2024.06.18.

FŐKERT válasza:
„A bejelentésben útszegély szerepel, amelynek karbantartását nem Társaságunk végzi. A probléma megoldása érdekében bejelentését továbbítottuk az illetékesnek.”

-----

Jelzett helyszínen lévő magasított zöldtáblák teljesen tönkrementek.
Borzasztó látványt nyújtanak, teljesen le vannak omolva, a darabjaik szanaszét hevernek.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a jelzett hibákat, esetleg adjon modernebb külsőt a zöldtábláknak!

Pontos helyszín:
47.50647085853436, 19.025199383029133

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Vérmező út 12

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő magasított zöldtáblák teljesen tönkrementek. Borzasztó látványt nyújtanak, teljesen le vannak omolva, a darabjaik szanaszét hevernek. Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a jelzett hibákat, esetleg adjon modernebb külsőt a zöldtábláknak! Pontos helyszín: 47.50647085853436, 19.025199383029133"-ról ...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    A bejelentésben útszegély szerepel, amelynek karbantartását nem Társaságunk végzi. A probléma megoldása érdekében bejelentését továbbítottuk az illetékesnek...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A sérült kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Bérc utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Öntőház utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött fatámaszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Vérmező út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére