Válaszra vár

Hiányzó vasszerkezet

Anonim Járókelő

Haller utca 15 előtt hiányzik egy vasszerkezet, ami megakadályozza az utcán való parkolást. Emiatt szinte folyamatos a járdán parkolás a ház előtt.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller u. 15

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére