Válaszra vár

Összefirkált híd

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!

Hónapok óta figyelem, hogy gyűlnek a firkák a Rákóczi hídon. Ma már a korlát csaknem végig firkás, ahogy sok van az úttesttől elválasztó emelvényen is.
Kérem, intézkedjenek!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rákóczi híd

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Infopark (Pázmány Péter sétány) (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkált szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagyenyed utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére