Megoldásra vár

Lekopott útburkolati jelek

Anonim Járókelő

A Nyéki Imre uszoda bejáratával szemben lekoptak az útburkolati jelek.
Van itt - elvileg - kijelölt parkoló, buszsáv, meg forgalomtól elzárt tetület is, de egyik sem látszik.

Gyakorlati problémát ez abban okoz, hogy a biciklitárolóhoz is odaparkolnak, ami nehezíti a biciklitároló megközelítését és akadályozza a busz elhaladását is.

A képeken a teljesen üres, parkoló autóktól mentes, lekopott burkolati jeles állapot làtható.

Köszi, ha intézitek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 14

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm.

    Járok arra rendszeresen, jelzem, ha megoldódott.

    Üdv
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    Tájékoztatjuk, hogy a kopott jelek felújítását a szoros és megfeszített programunkban beillesztjük és a kapacitásaink függvényében elvégezzük az újrafesté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kondorosi út elsőbbségadás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla elfordulva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpaizzó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál Ádám
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére