Megoldatlan

Repedezett, megsüllyedt nyom IV. Árpád

A jelzett képeken 3 négyzet alakú részen és egy nyomvonalon hiányos, repedezett az út felület. Kiváltképpen a pirossal jelölt terület problémás, itt csatorna (lefolyó) is van. Ez a szakasz a busz öböl kihajtó része után van (Árpád kórház felé a páros oldalon), rendszeresen nagy terhelést kap. A 4 hiba közül kettőt nem is lehet sávon belül kerülni, arról nem beszélve, hogy kerékpárosoknak milyen veszélyes az áthaladás rajta (még lassú sebességgel is). Kérem, legalább az ideiglenes feltöltést oldják meg (esővíz és balesetek ellen).

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád Kórház

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    "Helyszíni szemlénk alkalmával az Árpád Kórház buszmegálló után (irány Váci út) az útburkolatot megvizsgáltuk, azonban azonnali beavatkozást igénylő hibát nem észleltünk."
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Méretes pukli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    4-es út vasúti átjáró útállapot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére