Megoldott

Útlezáró oszlop hiánya

Anonim Járókelő

Útlezáró oszlop kitört / kidőlt a helyéről

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Erdősor út 60

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Újpest Önkormányzata Városüzemeltetési Főosztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Kollégáink visszajelzése alapján a poller visszabetonozása 2024. június 25-én megtörtént.
    Üdvözlettel:
    Újpest Városüzemeltetési Főosztály
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a jelzést az Erdősor u. 60. számnál tapasztalt problémával kapcsolatban, a poller helyreállításáról intézkedtünk.

    Üdvözlettel:

    Szili Katalin
    beruházási osztályvezető

    [
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a jelzést, a poller helyreállításáról intézkedtünk.

    Üdvözlettel:

    Turóczi András

    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerület Új
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Strasser Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Otthagyott terelőbólya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Elkopott parkoló felfestések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Nátán
    Illetékes: Budapest Közút
    Angyalföld kocsiszín (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére