Megoldott

Eldugult csatornarács

Kérem, tisztítsák ki a képen látható csatornarácsot!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 6a

Hozzászólások

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban megtisztult!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére