Megoldott

Közmű fedél billeg

A Király utca 101 előtti Magyar Telekomos közmű fedél billeg, ami a társasházban levő ingatlanokban is hallható nagy zajjal jár.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Király u. 101

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elvékonyodott aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére