Megoldott

Sérült szemétgyűjtő

Az Illés és a Kőris utca sarkán lévő szemétgyűjtő sérült állapotban van.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapesten nem csak Társaságunk, hanem a Főkert, és a kerületi önkormányzatok is helyeznek ki utcai hulladékgyűjtőket.
    A bejelentésben...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Minczer Frigyes József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Állandó probléma a kevés szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Baross utcán kirakott bútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére