Válaszra vár

Elhagyott autó

1147 Fűrész utca 77. előtt legalább fél éve elhagyott, üzemképtelen, fekete színű gépjármű parkol érvényes műszaki nélkül a zöldterületen. Kérjük elszállítani.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fűrész u. 77

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére