Válaszra vár

Köki metró, busz, vasútállomás szennyezettsége

Anonim Járókelő

Segítséget szeretnék kérni!
Rettenetes állapotok uralkodnak a Köki tömegközlekedési területein. Próbáltam jelezni az illetékeseknek, de sajnos van aki válaszra sem méltat. Jó lenne, ha nem egy szeméttelepen kellene az arra járó embereknek, utasoknak közlekedni.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Vak Bottyán u. 75/A-C

Hozzászólások

  • Strasser Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: KÖKI Terminál

  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "KÖKI Terminál"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0026427/2024

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00148267

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában ar
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére