Válaszra vár

Levágott növények az árokban hagyva

A Rákoscsaba vasuti megálllóhely mellett futó vízelvezető árok szélén gyorsan és nagy mennyiségbeb újra és újra növő gaz/bokor (valószínűleg kínai alkörmös) és egyéb füvek, amikor nagyritkán levágásra kerülnek, akkor azt nem viszik el, hanem hanyagul az vízelvezető árokban/csatornában hagyják, így akadályozva annak funkcióját.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Szent Imre herceg út 55

Hozzászólások

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 148239 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Nagy Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kifordult csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Kosciuszkó Tádé utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Vízcsatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ananász utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fülke üveg.

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére